Виставка майстрів «Традиції. Творчість. Креатив» в Українському домі

30 листопада — 3 грудня

Київ, вул. Хрещатик, 2

Асоціація Виробників та Імпортерів Рекламних Сувенірів України на правах генерального інформаційного партнера запрошує на Виставку майстрів «Традиції. Творчість. Креатив», яка відбудеться в Центрі національної ідеї «Український дім». Головна місія вистивки — підтримати українських майстрів, вітчизняного виробника. На виставці можна придбати унікальні та неповторні вироби ручної роботи, дизайнерські речі, відкрити нові грані в цікавих майстер-класах та зробити безліч добрих справ. Крім того, цікаво й корисно провести сімейне дозвілля, сфотографуватись у надзвичайно красивих фотозонах та образах. І, звичайно, придбати новорічні подарунки на будь-який смак!

В межах виставки відбудеться ділова, культурна і благодійна програма. Запрошуємо до партнерства!

Традиції пояснюють та обґрунтовують духовну цінність кожної окремої людини, і народу взагалі. Українські традиції – живі джерела народної мудрості, завжди були духовною основою життя українців.  Нині народні традиції та мистецтво стали одним із головних чинників відродження українського народу, його національної свідомості та людської гідності.

Задля збереження культурного надбання України, підтримки національного виробника і великим бажанням показати усьому світові самобутність українських умільців, Український дім в цьому році планує залучити майстрів різноманітних напрямків діяльності.

Виставка майстрів «Традиції. Творчість. Креатив» — це самобутній креативний  простір, у якому українські  умільці зможуть продемонструвати культурні надбання: тонкі орнаменти рушників і сорочок, різьблені дерев’яні шкатулки, оригінальні вироби handmade, вишукані авторські прикраси та стильні аксесуари, автентичні українські сувеніри та подарунки, все для творчості і рукоділля та безліч різних цікавинок.

Наші майстри займаються творчістю та створюють нове, неординарне, оригінальне, що і є, в свою чергу, креативним.

Ми впевнені, що наші відвідувачі отримають велике задоволення від позитивної творчої атмосфери заходу, а також зможуть придбати красиві та креативні речі й вироби, які вражають невичерпною вигадливістю.

Також всі будуть мати унікальну можливість взяти участь у майстер-класах різного формату, де опанують ази народного мистецтва за участю народних майстрів, а також розширити свій кругозір та ознайомитись з сучасними видами творчості та рукоділля.

Керівник проекту:  Нікіфорова Олена тел. (050) 465-33-81

Поделиться:

Добавить комментарий