Виставка ProMaisonShow – майданчик Вашого успіху!

31 січня – 03 лютого 2018 року в Києві відбудеться Міжнародна виставка подарунків та товарів для дому ProMaisonShow.

Вітчизняні та зарубіжні компанії представлять на виставці широкий асортимент подарункової продукції, бізнес-сувенірів, біжутерії та модних аксесуарів, декору та предметів інтер’єру, домашнього текстилю, посуду, кухонних аксесуарів та товарів господарсько-побутового призначення.

Виставку супроводжуватиме насичена ділова програма: щоденно на центральному подіумі проходитимуть відкриті практичні семінари, лекції, тренінги, презентації та майстер-класи провідних вітчизняних і зарубіжних експертів галузі, дизайнерів, декораторів та флористів.

У рамках виставки пройде ІІ Всеукраїнський конкурс «Етнопосуд-2018» та буде створена тренд-зона «Салон Світла»!

Участь у виставці ProMaisonShow – це ідеальна можливість представити Вашу компанію та продукцію на вітчизняному ринку, особисто зустрітися з широкою аудиторією фахівців, встановити нові ділові контакти, обмінятися ідеями, а також обговорити питання розвитку бізнесу. Впевнені, що інформація та нові ділові знайомства, котрі зав’яжуться під час виставки, стануть потужним імпульсом у розвитку Вашого бізнесу, а запропоновані нами маркетингові технології і створена інфраструктура зроблять захід центром активних комунікацій серед професіоналів ринку подарунків та товарів для дому.

 

Місце проведення: Міжнародний виставковий центр, павільйон № 1, Броварський проспект, 15, м. Київ (станція метро «Лівобережна»).

Безкоштовне запрошення: Запрошення_ProMaisonShow—2018-1

Організатор: Виставкова компанія «Парус Експо Медіа» – провідний оператор високоефективних виставкових та медіа-проектів України у сегменті подарунків та товарів для дому.

 

З питань участі звертайтесь:

ТОВ «Парус Експо Медіа»

тел.: (044) 484-68-91

e-mail:expo@pem.com.ua

www.pem.com.ua

Поделиться:

Добавить комментарий