ПАРТНЕРЫ

Партнери Асоцаіції

PSI

PSI_LOGO_4C_ohnePSI — одна з найбільш вагомих організацій в європейській промо-індустрії. До складу PSI входить більше 7000 кваліфікованих компаній, які виробляють рекламну продукцію по всій Європі і в світі. PSI пропонує своїм членам великий потенціал і величезні можливості для зростання. PSI щорічно в січні організовує найбільшу в Європі виставку рекламної продукції в Дюссельдорфі! Виставка PSI — платформа, яка об’єднує постачальників і дистриб’юторів і демонструє останні тенденції та інновації в бізнесі. Тут можна придбати нових клієнтів і підтримати вже існуючі контакти в мережі PSI.

Якщо Ви бажаєте відвідати виставку PSI в Дюссельдорфі (12-14 січня, 2011 р.), за додатковою інформацією можна звернутися до Асоціації «АВІРСУ». У рамках партнерських відносин, через Асоціацію «АВІРСУ» українські учасники та відвідувачі мають деякі привілеї.

PF Concept

PpfconceptF Concept — провідний постачальник рекламно-сувенірної продукції на європейському ринку. Найширший асортимент продукції у поєднанні з європейським сервісом становлять особливу цінність для дистриб’юторів. Високий професіоналізм дозволяє підтримувати і зміцнювати лідерську позицію на всіх локальних ринках. У більш ніж 60-ти країнах 9000 дистриб’юторів рекламно-сувенірної продукції обирають PF Concept як найбільш зручного постачальника. Головний офіс компанії знаходиться в Roelofarendsveen, недалеко від Амстердама (Нідерланди). PF Concept обслуговує клієнтів з 17-ти офісів по всій Європі.

WOLF

wolf1Друкарня «Вольф» працює на ринку поліграфії України з 1995 р. Компанія славиться високофункціональним парком устаткування, сформованим кваліфікованим персоналом, великим колом постійних клієнтів.Реалізація нових, художніх, ексклюзивних проектів, використання нових технологій, індивідуальний підхід до кожного клієнта — все це і багато іншого допомагають друкарні «Вольф» задовольняти різноманітні смаки самих непередбачуваних замовників.

Друкарня «Вольф» виконує весь комплекс поліграфічних процесів від А до Я, необхідних для того, щоб ідея клієнта знайшла втілення у вигляді барвистої поліграфічної продукції.

 

ACCO International
acco-170-70-ru«АККО Інтернешнл» займається виставковою діяльністю з 1992 року. Сьогодні «АККО Інтернешнл» входить до трійки лідерів виставкового бізнесу в Україні.
Щорічно компанія проводить більше 10 міжнародних виставкових заходів, більшість з яких є провідними виставками в своїх галузях. Всі виставки працюють у форматі «бізнес для бізнесу».

REX

REX2010_100x100Чотирнадцята міжнародна виставка реклами, маркетингу і мас-медіа REX 2010
відбудеться 28 вересня - 1 жовтня у виставковому центрі "КиївекспоПлаза"
одночасно з четвертою міжнародною виставкою технологій, обладнання і
матеріалів для виробництва T-REX 2010.

Business Club Belgravia

1Бізнес Клуб Белгравія - приватний клуб англійського типу, що поєднує бізнесменів з діловими інтересами в Україні та за кордоном. Діяльність
клубу спрямована на професійну підтримку та розвиток бізнесу членів Клубу.
До Ваших послуг: представницький офіс в центрі міста (для проведення ділових зустрічей, презентацій,
круглих столів); секретарське обслуговування; бізнес консультації по фінансовому і податковому обліку, послуги
юриста; конференц-сервіс, організація бізнес - заходів під замовлення; послуги реклами та просування вашого бізнесу.

Контакти:
01034, м. Київ, вул. Прорізна 18/1г.
тел / факс:
+38 (044) 270 59 41
email: 
info@belgravia-club.com
www.belgravia-club.com