PROMaisonShow Выставка подарков и товаров для дома

Когда:
13.09.2017 @ 10:00 – 16.09.2017 @ 17:00
2017-09-13T10:00:00+03:00
2017-09-16T17:00:00+03:00
Где:
Международный Выставочный Центр
Киев
Броварской пр-кт 15
Стоимость:
по пригласительным

Понад 200 вітчизняних та зарубіжних компаній представлять широкий асортимент подарункової продукції, бізнес-сувенірів, біжутерії і модних аксесуарів, декору та предметів інтер’єру, домашнього та інтер’єрного текстилю, посуду, кухонних аксесуарів та товарів господарсько-побутового призначення. Серед учасників виставки провідні виробники та постачальники: Décor Avenue, LoraShen, Elen Décor, Geralda, Geliu Sala, TM Brizoll, Flowers Decor, Elisey, Fissman, LiMaSo, Family Décor, Laura Home, Laprida, Gallery Glass, S&T, BeriVSE, Viva, Vitol-6, VillaGrazia, «Актівтрейд», «Аннаіс», «Галерея скла та порцеляни», «Декоратор», «Заморські подарунки», «Презентвіль», «Світ сувенірів», «Світ подарунків», «Івман», ТД «Інтер-Трейд», «Кактус», «Карнавал Жартів», «Коза Дереза», «ФіторКо» та багато інших.

Традиційно, експозицію виставки подарунків і товарів для дому доповнює спеціалізований салон виробів ручної роботи Handmade. Кращі майстри народних промислів, декоративноприкладного мистецтва і рукоділля представлять широкій аудиторії унікальні та ексклюзивні авторські вироби.

Виставку супроводжуватиме насичена ділова та конкурсна програми. Щоденно на центральному подіумі будуть проходити відкриті практичні семінари, лекції, тренінги, презентації та майстер-класи від провідних вітчизняних і зарубіжних експертів галузі, дизайнерів, декораторів та флористів. В рамках конкурсної програми пройдуть:

  • конкурс флористичних інтер’єрних об’єктів «Акценти осені»;
  • конкурс декораторів «Вернісаж святкових сервіровок»;
  • конкурс флористів «Осінній натюрморт»

Паралельно з виставкою ProMaisonShow, пройде виставка новорічної продукції Christmas Trade Show, де будуть представлені останні новинки в галузі новорічних прикрас, ялинок, мішури та декору.

Участь у виставках компанії «Парус Експо Медіа» — це ідеальна можливість представити Вашу компанію і продукцію на вітчизняному ринку, безпосередньо зустрітися з широкою аудиторією фахівців, встановити нові ділові контакти, обмінятися ідеями, а також обговорити питання розвитку бізнесу. Впевнені, що інформація і контакти, отримані Вами, послужать потужним імпульсом у розвитку Вашого бізнесу, а пропоновані нами маркетингові технології і створена інфраструктура зроблять захід центром активних комунікацій серед професіоналів ринку подарунків та товарів для дому

Місце проведення: Міжнародний виставковий центр, павільйон № 1, Броварський проспект, 15, станція метро «Лівобережна», м.Київ.

Організатор: Виставкова компанія «Парус Експо Медіа»- провідний оператор високоефективних виставкових та медіа проектів України.

З питань участі звертайтесь: ТОВ «Парус Експо Медіа» Тел.:(044)484-68-91, e-mail: expo@pem.com.ua , www.pem.com.ua

Запрошення ProMaisonShow-2017-2

Поделиться:

Добавить комментарий