ХХI Міжнародна виставка «Рукоділля. Бізнес & Хобі» XIX Міжнародний салон авторської ляльки та Тедді «Модна лялька» 05-07 квітня 2019

З 05 по 07 квітня 2019 року на території МВЦ (м. Київ, Броварський пр-т, 15, павільйон №3-С) відбудуться виставка «Рукоділля. Бізнес & Хобі» та салон авторської ляльки та Тедді «Модна лялька», організатором яких виступає редакція журналу «Модное рукоделие»».

Неперевершена експозиція колекційних авторських ляльок, виконаних в різноманітних техніках, ведмедиків Тедді та їх друзів, лялькового одягу, взуття, меблів та багато інших різних аксесуарів для ляльок, авторських колекцій прикрас, дизайнерського одягу, а також товарів для творчості та рукоділля таких основних напрямів, як печворк, в’язання, плетіння з бісеру, фелтинг, вишивання, лемпворк та безліч іншого буде представлено для всіх відвідувачів.

У заходах прийматимуть участь майстри, дизайнери, митці, творчі студії, магазини та компанії не лише із багатьох регіонів України, але й міжнародного рівня, що дозволить ознайомитись з новинками та цікавими тенденціями в світовій індустрії рукоділля.

В рамках салону «Модна лялька» для відвідувачів будуть представлені наступні тематичні зони: «Арт-лялька», «Ляльки reborn», «Традиційні українські ляльки», «Ведмедики Тедді», «Алея ООАК Blythe&Barbie». Також заплановано нові арт-проекти відомих українських та зарубіжних авторів ляльок та студії.

У дні проведення салону буде організовано конкурс «Модна Лялька, сезон весна 2019». Кожен відвідувач зможе прийняти участь у даній події, віддавши свій голос за найбільш вподобану роботу. Переможці серед учасників конкурсу отримають призи від організаторів салону та партнерів.

Виставка «Рукоділля. Бізнес & Хобі» для зручності відвідувачів буде розподілена на такі тематичні алеї, як «Хобі маркет», «Арт-хендмейд», «Чарівний печворк», «Чарівний бісер» та «Чарівний фелтинг».

Академія рукоділля та творчості включатиме бізнес-семінари, а також майстер-класи від відомих майстрів. Буде проведено ряд конкурсів, серед яких міжнародний конкурс авторської біжутерії «Чарівний бісер-2019», всеукраїнський конкурс дитячих робіт «Чарівний бісер», конкурс «Сумочка мрії, сезон весна 2019».

На всіх відвідувачів очікують безпрограшна лотерея, постійні розіграши призів та подарунків від організаторів виставки та спонсорів.

Чекаємо на вас!

 

Місце проведення: МВЦ, м. Київ, Броварський пр-т, 15, павільйон №3-С

Години роботи: 05 та 06 квітня з 10.00 по 19.00; 07 квітня з 10.00 по 16.00

Урочисте відкриття виставки: 05 квітня о 14.00

З повною програмою заходів можна буде ознайомитися на наступних ресурсах:

http://biserknitting.com/

https://www.facebook.com/craftbusinesshobby/

https://www.facebook.com/modnalyalka/

 

Поделиться:

Добавить комментарий