ProMaisonShow 6 — 9 лютого 2019 року. Подарунки, товари для дому

На виставці буде представлений широкий асортиментний ряд подарункової продукції, бізнес-сувенірів, біжутерії та модних аксесуарів, декору та предметів інтер’єру, домашнього текстилю, посуду, кухонних аксесуарів та товарів господарсько-побутового призначення як вітчизняних, так і зарубіжних виробників.

Тематичні розділи:
— WORLD OF GIFTS Trade Show (подарунки та сувеніри; бізнес-подарунки; електронні подарунки; м’яка іграшка; біжутерія та модні аксесуари; подарункова упаковка; Handmade).
— DÉCOR Trade Show (предмети декору та інтер’єру; дизайнерські меблі; декоративне освітлення; флористика; домашній текстиль).
— TABLEWARE Trade Show (кухонний посуд та аксесуари; сервірувальний посуд; столове приладдя; дитячий посуд; одноразовий посуд; професійний посуд; посуд для HoReCa).
— HOUSEHOLD Trade Show (товари господарсько-побутового призначення; предмети та інвентар для прибирання приміщень; побутова хімія та професійні миючі засоби; аксесуари та супутні товари).

Виставку супроводжуватиме насичена ділова та конкурсна програма.
Щоденно на центральному подіумі будуть проходити відкриті практичні семінари, лекції, тренінги, презентації та майстер-класи від провідних вітчизняних і зарубіжних експертів галузі, дизайнерів, декораторів.

Подія у Facebook >>>

Сайт Виставки: www.pem.com.ua

Практикум від «АВІРСУ»: https://www.facebook.com/events/2171810376402387/

Вхід за запрошеннями.

Щоб отримати безкоштовне запрошення, будь ласка, зареєструйтесь:

https://goo.gl/hEZMcQ

Поделиться:

Добавить комментарий